Ana sayfa

Changzhou LuxLED Lighting Technology Co.,Ltd

Şirket profili
LuxLED şirketi JN Aydınlatma şirketi temel alınarak kurulmuştur. JN aydınlatma başta halojen lambalar üretiyor. 2007 yılından bu yana yeni bir şirket açtık ve GU10 MR16 vb. Gibi daldırma LED lambaları yapmaya başladık. Yavaş yavaş esnek LED şerit ışıkları, tavan aydınlatma paneli lambası, COB ve SMD LED lambaları üretmeye başladık.

Yönetim Sistemi

ISO9001 ile yönetilen: 2008 sistemi LuxLED şirketi, gelişmiş otomatik makinelerle, ayrıca her üretim süreci boyunca kaliteyi kontrol ederek her ay istikrarlı kalite temini sağlamaktadır; şirket led şeritler için üç üretim atölyesi, panel ışık ve LED lambaların çeşitlerini yönetmektedir.

10 yılı aşkın süredir LuxLED şirketinin ekibi

LuxLED Aydınlatma Teknolojisi şirketi Changzhou, pazar geliştirme ve ürün yeniliği için yaptığı katkıda bulunan müdür, o uzun zamana inanıyor LuxLED Kültür ve rekabetçi konumu sektöründe, LuxLED şirket zamanla devam edecektir.

LuxLED Şirketimiz hala ürün serilerini geliştirmeye ve geliştirmeye devam ediyor ve alanlarda yenilikler sürdürüyoruz. "Yüksek kalite", "en iyi hizmetler" ve "güvenilir yönetim" ilkesinin temelini atarak, ortaklarımız fabrikamızı ziyaret etmeyi ve LED aydınlatma ürünleri ile piyasa trendindeki fikirleri paylaşmayı sıcak karşılıyor.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2007: Yeni şirket kuruldu

2008: Esnek LED şerit lambasının yeni üretim hattı

2010: SMD LED lambalarının yeni üretim hattı

2011: COB LED lambaların yeni üretim hattı

2012: LED Panel ışıklarının yeni üretim hattı

Changzhou LuxLED Lighting Technology Co.,Ltd Changzhou LuxLED Lighting Technology Co.,Ltd Changzhou LuxLED Lighting Technology Co.,Ltd
1 2 3
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : OEM

No. Çalışanları : 100~120

Yıllık satış : 3,000,000-4,000,000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 90% - 100%